Miesiąc w Grecji

Miesiąc w Grecji za małymi podróżnikami.

Miesiąc w Grecji

W miesiącu marcu nasze przedszkolaki poznawały starożytną kulturę grecką. Oglądały przepiękne wyspy greckie, poznawały ciekawe zwyczaje, oraz interesujące przepisy kuchni greckiej. Ta starożytna cywilizacja imponowała Ekoludkom budowlami oraz ciekawostki. Oczywiście nie zabrakło podczas zajęć informacji o mitologicznych Bogach Greckich. Na zajęciach tanecznych poznały rytmiczny taniec ZORBA. Symbole narodowe oraz charakterystyczny alfabet grecki okazały się dla dzieci ciekawe. Podczas zajęć z języka angielskiego poznawały dodatkowo słówka greckie, które o dziwo zapadły głęboko w pamięci naszych przedszkolaków.

Przed nami kolejna fascynująca podróż.

X Przegląd Teatralny

Udział w X Przedszkolnym Przeglądzie Teatralnym

X Przegląd Teatralny

4 kwietnia w Sławieńskim Domu Kultury odbył się X Przedszkolny Przegląd Teatralny organizowany przez Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały. Nasze przedszkolaki po raz piaty wzięły udział w tym konkursie. Tym razem przygotowaliśmy przedstawienie pt. „ Czerwony kapturek” . Przedstawienie okazało się dość oryginalne, gdyż Wilk napotkał na swojej drodze Czerwone Kapturki z różnych części świata, co sprawiło mu nie lada problem.

Wspaniałe kostiumy, scenografia i muzyka z różnych części świata dała fantastyczny efekt. Jednak najważniejsza okazała się wspaniała gra naszych małych aktorów.

Gratulujemy naszym przedszkolakom. Gratulujemy również pozostałym przedszkolom, które wzięły udział w tegorocznym konkursie.

Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i pomoc w przygotowaniu spektaklu.