Basen - zajęcia otwarte dla rodziców

Informujemy, że zajęcia na basenie we wtorek 29 grudnia są odwołane. W zamian za nie w niedzielę 03 stycznia 2016 r. odbędą się zajęcia otwarte (pokazowe). Wszyscy Ci, którzy do tej pory nie mieli okazji oglądać na żywo wyczynów swoich dzieci będą mogli pojechać z nami do Słupska. Zajęcia odbędą się o godz. 11:45 i 12:30. Wyjazd autobusem spod przedszkola o 11:00, zbiórka o 10:50.

Prosimy o zgłaszanie dzieci, która pojadą oraz osób towarzyszących u wychowawczyń.

Praca przedszkola 24 i 31 grudnia 2015 r.

Informujemy, że w dniach 24 oraz 31 grudnia 2015 r przedszkole będzie nieczynne.

Po Nowym Roku pracę rozpoczynamy 04 stycznia 2016 r.

Konkurs kolęd

Śpiewanie kolęd czas zacząć....

Śpiewanie kolęd to jeden z najpiękniejszych zwyczajów w polskich domach.

 

       Z prawdziwą przyjemnością pragniemy poinformować o konkursie Kolędy i pastorałki Świątecznej "Hej kolęda, kolęda ...", który odbędzie się w pierwszej połowie stycznia 2016 roku - dokładny termin zostanie podany.

Konkurs skierowany jest do dzieci uczeszczających do naszego przedzszkola. Jego celem jest propagowanie kultury muzycznej, upowszechnianie kolęd i pastorałek, kształtowanie umiejetności współzawodnictwa, rozwijanie talentów estradowych, kultywowanie tradycji Świąt Bozego Narodzenia, rozbudzenie chęci wspólnego śpewania kolęd i piosenek świątecznych.

Konkurs polega na zaśpiewaniu przez dziecko ( w szczególnych przypadkach dopuszcza się wykonanie rodzica wraz z dzieckiem) kolędy lub piosenki świątecznej.

Dzieci na konkurs przotowuja rodzice.

Termin zgłaszania chętnych do udziału w konkursie upływa 23 grudnia 2015 roku.