Psycholog w przedszkolu

Miło nam poinformować, że pracę w naszym przedszkolu rozpoczęła pani psycholog Małgorzata Górniak. W każdą środę Pani Gosia przebywa w naszej placówce. Rodzice którzy chcieliby porozmawiać z panią psycholog mogą skorzystać z porad.

Pływanie

Zamieszczamy kolejną galerię zdjęć z pobytu przedszkolaków na pływalni.Przytrafiła nam się mała awaria sprzętu, w związku z tym nie mamy fotek z basenów, które były wtorek 20 i 27 października. Ale może to wyszło na dobre. Państwa niecierpliwe oczekiwanie na kolejną porcję basenowych nowinek zostanie nagrodzone możliwością oceny jakie postępy zrobiły dzieci od początku tego roku szkolnego. Niektóre zdjęcia z ostatnego basenu są troche niewyraźne (doszkolimy fotografa :) ale specjalnie zamieszczamy je w galerii żeby można było zobaczyć jaką pewność siebie w wodzie zyskały dzieci przez ten miesiąc. Same wchodzą i wychodzą z wody, a większość po prosku odważnie wskakuje do basenu. One naprawdę świetnie się bawią.

Zebranie z rodzicami - 12 XI

Informujemy, że zabranie z rodzicami odbędzie się w czwartek 12 listopada. Godziny zostana podane indywidualnie przez wychowawców grup.

Akademia z okazji Święta Niepodległości

Serdecznie zapraszamy na Akademię z okazji Święta Niepodległości, która odbędzie się w piątek 13 listopada o godz. 9:30 w przedszkolu.

Akademia z okazji Święta Niepodległości