Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą! 30 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Wszyscy czekaliśmy na niego przez wiele tygodni.

Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, policjantów i policjantki, piratów, Spider-Mana…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci!

Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do przedszkola wyjątkowego gościa – Pana Łukasza- Ale Frajdę – który jako wodzirej, poprowadził całe wydarzenie, zachęcając do zabawy znaną wszystkim muzyką i zabawami. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy taneczne, które przysporzyły wiele radości najmłodszym. Każde z dzieci zaprezentowało swój stój przed całą społecznością przedszkolną i szkolną. Wystrój sali wprowadził również wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.

Dzieci miały także możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z uśmiechem na twarzy i balonem, który otrzymały za piękny strój opuszczały salę balową. Wszystkie dzieci spędziły miło czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu – czego dowodem są zdjęcia w galerii przedszkola.