20 października po raz kolejny nasze przedszkole odwiedzili aktorzy z Teatru Bruno z Krakowa, którzy zaprezentowali naszym przedszkolakom spektakl pt. „Królewna InstaiDrama”.

Jest to opowieść o pewnej wielkiej królowej wspaniałego królestwa, która oczekuje uwielbienia i chwały w postaci komentarzy i serduszek swych poddanych. Wszystko za sprawą magicznych „lajków” które napełniają zarówno skarbiec jak i dobre samopoczucie władczyni. Lecz pewnego smutnego dnia, ulubione ,,lajki” przestają wpływać w takich ilościach, o jakich myślała królowa i wówczas
z pomocą przychodzi jej wierny sługa Gogle, który pomaga jej zdobyć wystarczającą ilość „lajków”, by otrzymać upragniona nagrodę. Nagroda ta jednak nie była tym, czego spodziewała się Królewna i w królestwie nastał czas smutku…

Gdy już ustały lagi i ciemność z królestwa zaczęła ustępować, smutna królewna wraz ze swym sługą Gogle wyruszyli w podróż. Przypadkiem odkryli oni inną krainę ze wspaniałymi tworami, którzy zwą się ludźmi i potrafią znacznie więcej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać. Nasza królewna zachwyciła się ową krainą. Jej zachwyt lub może doświadczenie przebytej drogi spowodowało, że więcej Królewna nie potrzebowała swych „lajków”.

Spektakl bardzo podobał się naszym przedszkolakom. Był humorystyczny i wzbudzał a nich zainteresowanie. A ukazana historia Królewny, pozostawiła wiele do przemyślenia.