17 kwietnia całe nasze przedszkole udało się na wycieczkę do Słupskiego Inkubatora Przedsiębiorczości na spektakl pt.  „Niezwykłe życie podwodnych zwierząt”. Ta poruszająca opowieść o magii przyjaźni i czynienia dobra, które będąc najwyższymi wartościami na świecie są w stanie przezwyciężyć problem coraz częściej doskwierającej samotności.

Widzowie zostali wprowadzeni w niesamowity świat podwodnych zwierząt. Czy ten świat okaże się podobny do naszego? O tym opowie m.in. Ośmiornica, która często „siedzi w sieci”.

Dynamiczny przebieg widowiska, zabawne dialogi, bajkowe piosenki, piękne kostiumy, wspaniała scenografia i profilaktyczny charakter – wszystkie te elementy zapewnią intensywne przeżycia, zaangażowały dzieci do aktywnego udziału w spektaklu i pozostaną na długo w ich pamięci.