W dniu 21.10.2023 r.  odbyły się warsztaty plastyczno-techniczne.

Podczas tych zajęć wprowadzamy najmłodszych w świat techniki i architektury. Dzieci zdobywają wiedzę i umiejętności z zakresu technicznego. Na warsztatach uczą się wykonywać samodzielnie różnego rodzaju przedmioty. Poznają zasady posługiwania się specjalnymi narzędziami. Dzieci udoskonalają swoje zdolności manualne, starają się być dokładniejsze i samodzielne. Celem zajęć jest rozwijanie aktywności twórczej, poznawanie różnych tworzyw i materiałów oraz umiejętność właściwego posługiwania się prostymi narzędziami.

Podczas zajęć platyczno-technicznych dzieci wykonały wazoniki z wykorzystaniem opakowań po jogurtach, które ozdobiły bibułą, kolorowymi tasiemkami, cekinami i naklejkami. Dodatkowo wykonały wiosenne kwiatki z kół origami. Zajęcia platyczno- techniczne sprawiły sprawia dzieciom wiele radości.