Dziś nasze Przedszkole odwiedzili wyczekiwani przez dzieci Goście – Ciocia Petronela o pseudonimie „Zgnieć śmieć” oraz Hilary „Tu wrzuć” – aktorzy z przedstawieniem pt. „Eko – Ciocia”

Przedszkola obejrzały spektakl edukacyjny Teatru Bruno pt. „Eko Ciocia”, który został oparty na piosenkach i krótkich scenkach przybliżających dzieciom tematy związane z ekologią.

Przypomnieli oni wszystkim widzom o potrzebie sortowania śmieci. Ku naszej uciesze, okazuje się, że naszym Przedszkolakom temat troski o środowisko nie jest obcy! W czasie spektaklu dzieci utrwaliły słowa recykling i sortowanie. Nie przestraszył ich nawet „Śmieciotwór”, który próbował zachęcać widownię do zaśmiecania otoczenia – ale widzowie zgodnie nie pozwalali mu na to! Dzieci miały także ważne zadanie do wykonania – posegregowanie góry śmieci do odpowiednich worków – świetnie sobie z tym poradziły!

Wszystkie przedszkolaki bawiły się wspaniale.